Something went wrong in file write

404

Not Found

USA sihtkohad - Student Tour
Logi sisse

USA sihtkohad

Igal aastal lendab Work & Travel programmi raames USA-sse tuhandeid tudengeid. Viimastel aastatel on ka Eestist pärit üliõpilased hakanud huvituma suve veetmisest USA-s alates BMX ja lauameeste lemmikust San Diegost kuni oma kiire elutempoga lummava New Yorkini.

 

Kuigi võib tunduda, et need kohad on kauged ja kättesaamatud, on sajad Eesti seiklushimulised tudengid tõestanud vastupidist. Ka kõige kaugem unistus on teostatav!

Igal kohal on omad plussid ja miinused. Kõige tähtsam J1 reisimise juures on olla kohal varakult. Mida varem jõuda, seda lihtsam on leida nii tööd kui ka elamispinda. Asukoha valikusse tuleks suhtuda loovalt. Kui tingimused ei ole sobivad, saab ju alati edasi liikuda. Kõik võtab aega ja kui kohe alguses ei vea, pole põhjust meelt heita, lõpuks lahenevad kõik probleemid!

Enim tasub asukoha valikul silmas pidada asendit turismimagnetite suhtes. Kui turistide- ja puhkajate vool suureneb, siis on ka tööandjatel rohkem tööjõudu vaja. Mida suurem keskus, seda rohkem ka tööd. Üldiselt on suvel töökoha leidmine lihtsam kui talvel, kuna ka USA inimesed puhkavad peamiselt mai ja augusti vahel.

Koha valik sõltub siiski peamiselt inimese personaalsetest eelistusest ja paljuski ka iseloomust. Pidutsejatele sobib kindlasti rohkem näiteks California osariik, suurlinnamelu hindajatele New York ning loodusenautijatele ja surfaritele Hawaii.

Valiku langetad sina!