Something went wrong in file write

404

Not Found

Kulud - Student Tour
Logi sisse

Kulud

Programmi hind sõltub sellest, kas oled otsustanud Independent või Full Placement programmi kasuks. Kulu oleneb ka sellest, kui palju taskuraha kaasa võtad ja millise sihtkoha valid. Kes soovib suvel palju raha teenida, peaks sõitma idarannikule, kuna sinna on lennupilet oluliselt soodsam.

Järelmaks

Programmitasu saab StudentTourile maksta osadena, kuid tasu peab makstud olema enne programmi algust! Esimese osamakse suurus peaks olema 200 eurot ning järgnevad vastavalt võimalustele.

 

Independent programmi kulud

Registreerimistasu 189€

NB! Enne 1. nov registreerunutele
159 €

Dokumentide vormistamine, viisaasjade ajamine ning tudengi koolitamine töö- ja elukoha otsimisel.
Programmitasu 698€ Selles sisaldub Sponsori toetus USA territooriumil 24 tundi ööpäevas, J-1 viisa saamiseks vajalike dokumentide ettevalmistamine, Social Security saamiseks vajalike dokumentide ettevalmistamine, kindlustus kogu tööloa perioodiks, Pre-departure Orientation ehk programmis osalemise koolitus ja osaleja käsiraamat, SEVISE tasu, SEVIS on USA valitsuse poolt ette nähtud tudengi jälgimise ja toetamise programm, ilma milleta ei ole J-1 viisaga USAs olemine lubatud. Loe täpsemalt: http://www.ice.gov/sevis/
USA viisalõiv
136€
Riigile makstav tasu viisa väljastamise eest (sõltub dollari kursist, saatkond võib seda muuta)
Lennupiletid
Oleneb sihtkohast
Edasi-tagasi lennupilet sihtkohta. Lennupileti peaksid ise broneerima, kuna üksikuid pakkumisi on lihtsam odavalt leida, kui grupina minna. Kui midagi soodsat leiame, saadame selle kohta infot ka listi.
Taskuraha
1000$
Selleks, et katta kulud enne tööle asumist.

 

Full Placement (Premium) programmi kulud

Registreerimistasu
189€

NB! Enne 1. nov registreerunutele
159 €

Katab StudentTouri kulud dokumentide vormistamiseks, viisaasjade ajamiseks ning tudengi abistamiseks töö- ja elukoha otsimisel.
Programmitasu
759€-1000€*
Selles sisaldub töökoha ja majutusvõimaluse leidmine USAs, Sponsori toetus USA territooriumil 24 tundi ööpäevas, J-1 viisa saamiseks vajalike dokumentide ettevalmistamine, Social Security saamiseks vajalike dokumentide ettevalmistamine, kindlustus kogu programmiperioodiks, Pre-departure Orientation ehk programmis osalemise koolitus ja osaleja käsiraamat, SEVISE tasu, SEVIS on USA valitsuse poolt ette nähtud tudengi jälgimise ja toetamise programm, ilma milleta ei ole J-1 viisaga USAs olemine lubatud. Loe täpsemalt: http://www.ice.gov/sevis/
* Full Placed programmitasu sõltub ka konkreetsest viisasponsorist, kelle töökoha sa vastu võtad. StudentTour vahendab 6 erineva viisasponsori pakkumisi ja neil on erinevad hinnakirjad. Täpse hinna ütleme koos tööpakkumisega ja hinna saad kindlasti teada enne, kui töö vastu võtad. 
USA viisalõiv
136€
USA Riigile makstav tasu viisataotluse läbivaatamise eest
Lennupiletid
Oleneb sihtkohast
Edasi-tagasi lennupilet sihtkohta. Lennupileti peaksid ise broneerima, kuna üksikuid pakkumisi on lihtsam odavalt leida, kui grupina minna. Kui midagi soodsat leiame, saadame selle kohta infot ka listi.
Taskuraha
1000$
Selleks, et katta kulud enne tööle asumist

 

SÕBRASOODUSTUS

Iga meile soovitatud sõbra pealt on võimalik saada programmi- ja registreerimistasust allahindlust!

  • Kui saad kokku 5 sõpra, on programm 50% soodsam! (Koguhind koos registreermistasuga 428,5 eurot)
  • Kui saad kokku 10 sõpra, on kogu programm sulle tasuta!

Tühistamise tasud

Tagasimaksmisele ei kuulu SEVIS, riigilõiv ja registreerimistasu

  • Registreerimistasu on kõikide programmitüüpide puhul broneerimistasu ning ei kuulu programmist loobudes tagastamisele
  • Registreerimistasu saab programmi tühistamisel kanda järgmisse hooaega
  • 45 päeva enne reisi algust on tühistamisetasu 300$ programmitasust
  • 15-44 päeva enne reisi algust on tühistamisetasu 400$ programmitasust
  • 15 päeva enne reisi algust ei kuulu tagastamisele kogu programmitasu
  • Kui isikule on juba väljastatud tööluba ning programmi alguseni on üle 45 päeva on tühistamisetasu 185$.
  • Early Bird kampaaniaga liitunule kuulub programmitasu tagastamisele täies ulatuses, kui talle pole veel väljastatud tööluba.

Kulud teenid tagasi

Seega peab olenevalt sihtkohast arvestama umbes 1900€ investeeringuga, mis nelja kuu funi eest polegi palju. See võib tudengi jaoks olla üsna aukartust äratav summa, aga seda ei pea maksma korraga. Samuti ei ole töökatel inimestel selle tagasi teenimine probleem, kuna näiteks tipikohtadel võib teenida üle 100$ päevas.

Kulud teenib tasa esimese pooleteist kuni kolme kuuga, ülejäänud ajal saab elamiseks ja kogumiseks raha teenida. Teenimine sõltub alati inimesest ja tema eesmärkidest. Need, kellele raha teenimine tähtsaim, saavad ka mitu töökohta võtta, kuna graafikuid saab tööandjatega alati läbi rääkida.