Something went wrong in file write

500

Internal Server Error

USA - Student Tour
Logi sisse

USA

Kas sa oled kunagi mõelnud, mida sa TEGELIKULT elus teha tahad? Oled sa kunagi tahtnud Hawaii helesinises ookeanis surfata? Või seista New York Times Square’? ja vaadata hilisöist tulede mängu?

Kas sa oled kunagi unistanud Grand Canyoni äärel istumisest või Las Vegases pidutsemisest? Kas sa oled kunagi soovinud teha midagi sellist, mida mäletada kogu ülejäänud elu?

Work & Travel Program

Work and Travel Program pakub Eestis täiskohaga tudeerivale üliõpilasele ainulaadse võimaluse elada ja töötada USAs. Programmis osalejana saad ise valida koha, kus kõige meelsamini sooviksid oma suve veeta, alates San Fransiscost ja lõpetades Hawaiiga. J-1 viisaga, mis on mõeldud ainult üliõpilastele, tohid töötada suvevaheajal maksimaalselt 4 kuud ning pärast seda on lubatud ühe kuu vältel Ameerikas omal käel ringi seigelda.

Work and Travel on maailma populaarseim üliõpilasvahetusprogramm

Igal aastal veedavad rohkem kui 70 000 tudengit kõikjalt maailmast USA-s töötades, elades ja reisides ühe tõeliselt lõbusa suve. Paljud lähevad sama programmi raames teist ja kolmandatki korda tagasi, sest nad on leidnud, et see on parim viis õppimaks tundma Ameerika riiki, kultuuri ja rahvast. Kindlasti õpitakse suve jooksul palju paremini tundma iseenastki – arendatakse iseseisvust, keelt ja suhtlemisoskust. Kohapeal töötamine annab võimaluse tasuda reisikulud ja nautida kohalikku elu. See on võimalus ennast proovile panna ja teha oma elus midagi täiesti erilist! Samuti on rahvusvaheline töökogemus CV-s tööandja jaoks muljetavaldav ja võib tulevikus kaalukausi just sinu kasuks kallutada.

Paljud eestlased on osalenud ja on programmist vaimustuses

Igal aastal on StudentTouriga liitunute arv kasvanud. Eestist sõidab suviti ligi 200 tudengit Ameerikasse, kus nad töötavad näiteks ettekandjate/baarmanidena rannakohvikutes või müüjatena noortepoodides ning surfavad randades ja seiklevad kohtades, kuhu turistid igal aastal miljoneid dollareid jätavad. Läbi selle on kujunenud eestlastel ettevõtlik sõpruskond ja leitud ka palju välismaiseid sõpru. Kui arvad, et tuleval suvel võiksid sinagi olla üks meist, siis vaata meie kodulehel ringi, registreeru programmi ja enne kui sa arugi saad, laulame California imeilusas rannas lõkke ümber koos uute ja vanade sõpradega.