Something went wrong in file write

500

Internal Server Error

Teenustasud - Student Tour
Logi sisse

Teenustasud

Taxback teenustasud sõltuvad lähtuvalt riigist. Kui sul on tasude kohta küsimusi, siis võid julgelt rohkem küsida fees@taxback.com.

Kui Sul ei ole olemas kõike maksutagastuseks vajalikke dokumente, siis nende hankimisel Taxbacki poolt lisanduvad lisatasud. Seega kui soovid vältida lisatasusid, proovi hankida kõik vajalikud paberid ise. Näiteks on enim puuduv asi viimase palgat?ekki ja inimese Social-Security, PPS, NIN või TFN numbri hankimine.

AUSTRAALIA

Teenustasu 9%+km suurtematelt summadelt kui 1100$ AUD. Miinimumtasu 99$+km väiksematel summadel kui 1100. Varajase maksutagastuse puhul on tasu 15%+km suurtematelt summadelt kui 1400$. Miinimumtasu 175$+km.

Superannuation puhul on teenustasud järgnevad:

Tagastatav summa Teenustasu
0-200$ 72$
201-1000$ 124$
1001+$ 20%

Nõutavad dokumendid: Tax File Number, PAYG Payment Summary (Group Cert) või viimane palgat?ekk igalt tööandjalt, passikoopia.

Keskmine tagastusaeg: 15 päeva kuni 2 kuud.

AMEERIKA

Maksud mida tagastatakse on Federal, State, Local (NY puhul ainult), FICA (Sovial Security + Medicare).

Teenustasu 10%+km. Kui tagastatav summa on väiksem, kui 750$, siis miinimumtasu on 75$+km. Sinu jaoks dokumentide hankimine tööandjalt 25$.

Nõutavad dokumendid: Viimane palgatšekk, mis sisaldab kõiki makstud makse, J-1 viisa koopia, DS-2019, Social-Security Card koopia.

Keskmine tagastusaeg: 10-14 nädalat.

UUS MEREMAA

Tagasi on võimalik saada tulumaksu (Income Tax).

Teenustasu on 12.5%+km suurtematelt summadelt kui 500NZ$. Miinimumtasu on 62$+km. Kaotatud või puuduvate dokumentide hankimine 30$.

Nõutavad dokumendid: Summary of Earinings (IRD käest maksuaasta lõpus saadav paber), viimane palga kokkuvõte tööandjalt, passikoopia.

Keskmine tagastusaeg: 3 kuud.

INGLISMAA

Tagasi on võimalik saada tulumaksu nii Self employed, kui CIS staatuse all töötanud isikutel.

Teenustasu on 11%. Kui summa on väiksem kui 455£ on tasu 50£ + 11£ käibemaksu.

Nõutavad dokumendid: Statements of Income & Tax / Invoices for the whole tax year. Lisaks vajalik teada oma National Insurence Numbrit ja Unique Taxpayer Reference Numbrit.

Keskmine tagastusaeg: 8-12 nädalat.