Something went wrong in file write

500

Internal Server Error

Pooleaastane reisikindlustus - Student Tour
Logi sisse

Pooleaastane reisikindlustus

StudentTour vahendab Eestis PZU (varasem RSA) ja IF kindlustusseltsi kindlustust. PZU grupp on üks suurimaid kindlustusgruppe Kesk- ja Ida-Euroopas. If P&C Insurance on Eesti suurim kindlustusselts ning pakub kahjukindlustusteenust Rootsi, Norra, Soome, Taani, Baltimaade ja Venemaa klientidele ning samuti rahvusvahelisi teenuseid Põhjamaade klientidele, kes tegutsevad välisriikides.

 •  
 • PZU pooleaastane pakett
 • 171€
 • Meditsiiniabi: 35 000€
 • Sisaldab füüsilise töö riski
 • Pikendamise võimalus
 • Kehtib kogu maailmas
 •  
 • IF pooleaastane pakett Basic
 • 168.20€
 • Meditsiiniabi: 30 000€
 • Sisaldab füüsilise töö riski
 • Pikendamise võimalus
 • Kehtib kogu maailmas v.a. USA ja Kanada

StudentTour pakub koostöös PZU ja IF-iga spetsiaalset noortele (vanuses kuni 30) Austraaliasse reisimiseks mõeldud kindlustust, mis on soodsaim samalaadsete seas Eestis. Seda paketti kasutab meie hinnangul 90% eestlastest, kes WH viisaga Austraaliasse reisivad.

Meditsiiniabikindlustus

WH viisaga sul riiklikku ravikindlustust pole. Seega on äärmiselt oluline sõlmida meditsiiniabikindlustus Austraalias reisimise ajaks. Noortepaketi kindlustust on võimalik võtta korraga pooleks aastaks. Hiljem saad kindlustust meie lehel interneti teel pikendada. Peaksid poliisi pikendama sellel ajal, kui poliis veel kehtib. Kui sul eelmine poliis on lõppenud ning pikendada pole jõudnud, rakendub 7-päevane ootaeg enne uue poliisi kehtima hakkamist. Kindlustuses sisaldub füüsilise töö risk.

Pagasikindlustus

Pole midagi ebamugavamat kui kaotsi läinud või hävinud pagas. Üldiselt on lennufirmadel kohustus pagasile tekitatud kahju korvata, kuid see võib võtta väga kaua aega. Kindlustustega käib asi palju kiiremini. Seetõttu on hea kindlustada vähemalt lendamise ajaks ka oma pagas.

Reisitõrkekindlustus

Reisitõrkekindlustuse soovitame kohalelennuks samuti teha. Kuna Austraaliasse lendamine ei ole odav, on mõttekas kindlustada ennast selle vastu, et enne lendu või lennu ajal midagi valesti ei läheks. Lennu ärajäämise, edasilükkamise, haigestumise või muu objektiivse põhjuse korral hüvitatakse sulle lennupiletid. Noortepaketi tingimuste kohaselt hakkab reisitõrkekindlustus kehtima 72h pärast poliisi sõlmimist. Seega oleks vaja reisitõrkepoliis sõlmida vähemalt 3 ööpäeva enne reisi algust. Pane tähele, et kindlustus hüvitab kahju juhul, kui reisi ärajäämise põhjustanud sündmus ilmnes 3 ööpäeva pärast reisitõrkekindlustuspoliisi sõlmimist. Kui sul on reisini vähem kui 72h, siis kirjuta meie e-mailile info@studenttour.eu ja soovitame sulle, kuidas on kõigem arukam reisitõrkekindlustus vormistada. Kui soovid poliisile lisada reisitõrkekindlustuse, on kasulik on vormistada poliis võimalikult varakult. Siis katad kindlustusega ära võimalikult pika perioodi ja saad olla kindel, et sulle hüvitatakse lennupiletid, kui midagi peaks enne reisi algust viltu minema. Kui soovid pagasi- või reisitõrkekindlustust, siis selle saab noortepaketiga vormistada kohalelennuperioodiks. Selleks sõlmime kaks eraldi poliisi. Alltoodud vormis on selle kestuseks pandud 7 päeva. See on minimaalne vahemik. Kui su kohalelend kestab kauem ning soovid eelpool toodud kaitseid, siis anna teada info@studenttour.eu ja koostame sulle eraldi pakkumise. PZU kindlustustingimused . IF kindlustustingimused Telli kindlustuspoliis, täites alloleva vormi. Poliisi vormistame hiljemalt 2 tööpäeva jooksul pärast arve tasumist ning saadame e-maili peale. Poliisi eest saad tasuda kas internetipangas või tellides maksmise sammus endale arve ja makstes arve alusel ülekandega. Poliisi sõlmimise hetkel pead viibima Eestis. Pikendamise korral mitte, kuid varu pikendamiseks aega ja tee seda enne, kui su vana poliis läbi saab.