Something went wrong in file write

404

Not Found

Austraalia - Student Tour
Logi sisse

Austraalia

Kui sa oled viimasel ajal pingsalt õppinud või tööd teinud, kulub puhkus kindlasti ära. Austraalia Working Holiday programm on ideaalne võimalus saada rutiinist eemale ja seigelda „alumisel mandril“. Samuti võid avastada, et oled aastaga kõrvale pannud väga hea summa raha.

Kui sa oled kunagi Austraaliasse tööle mineku peale mõelnud, siis pead kindlasti minema! Usu, su hing ei saa enne rahu, kui sa oled seal ära käinud ja muidu võidki terveks eluks mõtlema jääda, et küll on alles kahju, et ma omal ajal sellist seiklust ette ei võtnud.

Austraaliast on hea edasi reisida

Ükskõik, kas sa teed sellest ühe peatuse oma ümbermaailmareisil, loodad harjutada inglise keelt või lihtsalt Austraalia fantastilistes randades surfamist õppida, see hiiglaslik saar pakub sulle piisavalt seiklusi ja tegevust, et sellest jätkub terveks aastaks. Seda enam, et Austraaliast on väga odav edasi reisida ka Aasiasse, Uus-Meremaale, Fidžile jne.

2005. aasta maist saavad eestlased taotleda Austraalia tööviisat

Võta kindlasti viimast paindlikust Austraalia Working Holiday tööviisast. Liigu ringi ja koge erinevate osariikide kultuuri ja ajalugu. Pea meeles, et nüüdsest võib Working Holiday viisaga sama tööandja juures töötada kuni 6 kuud. Varasemalt pidid antud viisaga reisijad iga kolme kuu järel tööandjat vahetama.

Suurte tegude suurim vaenlane on edasilükkamine. Ei tule paremat aega, ei tule soodsamaid võimalusi ja sa ei jää päevagi nooremaks. Kui asi ükskord ette võtta, on see kõik lihtsam kui sa eales oleks osanud arvata!